شیرینی کلمپه کرمانی باعث ورشکستگی قنادی بزرگ در آمریکا شد

شیرینی خرمایی خوشمزه با گردو. چند ماه پیش، من در یک سوپرمارکت خاورمیانه بودم و مقداری لبنه و گوشت بره برای درست کردن Sfijas داشتم. داشتم بیرون می‌رفتم و درست در کنار دفتر، انبوهی از جعبه‌های پر از خرمای چاق بود.

من نتوانستم مقاومت کنم و در نهایت یکی را خریدم. مسئله این است که جعبه بسیار بزرگی بود و بعد از چند روز لذت بردن از آنها تصمیم گرفتم با آنها شیرینی کلمپه کرمانی درست کنم.

این دستور پخت شیرینی خرمایی واقعاً بسیار آسان است. شروع می کنیم با درست کردن یک مربا با خرما، آب و شکر. خمیرمان را درست می کنیم و با مربا پر می کنیم.

احتمالا مقداری مربا برای شما باقی مانده است اما در ظرف دربسته در یخچال به خوبی نگهداری می شود. من آن را در ساندویچ پنیر کبابی دوست دارم.

شیرینی

کلوچه ها به خوبی شناخته شده است: به تعداد آشپزها دستور پخت کلوچه وجود دارد! با این حال، برخی از بیسکویت ها دارای این چیز کوچک هستند که آنها را منحصر به فرد می کند…

در دستور، آجیل طعم گذشته، اصیل و لذیذ را به ارمغان می آورد. این کلوچه های آجیلی خوشمزه را بدون معطلی تهیه کنید و ذائقه پیر و جوان را به وجد بیاورید!

این کلوچه های خرمایی به مدت یک هفته در ظرفی در بسته ماندگار می شوند و حدود یک ماه منجمد می شوند.

در اینجا دو دستور پخت شیرینی عالی دیگر وجود دارد که با انجیر خشک انجیر نیوتن و انجیر چرخ دنده درست شده است. و یک دستور خوشمزه برای خرما و گردو.

خرما چیزی نیست که من اغلب با آن می پزم، بنابراین اولین باری که یک دسته از این کلوچه ها را درست کردم، شوهرم چند سوال داشت:

یک کلوچه خرمایی چقدر می تواند خوب باشد؟ چرا از شکلات استفاده نکردم؟ آیا می توانم شکلات اضافه کنم؟ اون اسپند هستن؟ چرا شکلات اضافه نکردم؟