رنگ مناسب پارچه مبلی خود را پیدا کنید

ما از لینا گالوائو، طراح اصلی در Curated Nest (در برگه جدید باز می شود) نکات مهم او را برای این مشکل پرسیدیم:

از چسبیدن خز به پارچه نساجی بروجرد خود با استفاده از پارچه های جین، بوم، و پارچه های فضای باز مانند Sunbrella که اجازه نمی دهد خز زیاد بچسبد و به راحتی پاک می شوند، جلوگیری کنید.

غلتک های پرز نیز روی آن پارچه ها عالی هستند. نکته دیگر این است که سعی کنید پالت پارچه‌ای سفت داشته باشید. از بافت‌های بافته، بافتنی‌ها و بافت‌های پهن که بافت دارند اجتناب کنید.

پارچه مبلی
آیا می خواهید مبل شما برجسته باشد یا ترکیب شود؟ رنگ پارچه مبلی ترک می تواند تفاوت چشمگیری در اتاق ایجاد کند و یک ایده محبوب اتاق نشیمن این است که با انتخاب پارچه روکشی با رنگ روشن، لهجه ای جسورانه ایجاد کنید. پایین دست؟ طراحی مجدد یک طرح رنگ در اطراف دشوارتر خواهد بود.

رنگ‌های روشن علائم را سریع‌تر نشان می‌دهند، بنابراین اگر عاشق مبل‌هایی با رنگ کم‌رنگ شده‌اید، مطمئن شوید که روکش‌های قابل جابجایی و قابل شستشو دارد یا حداقل مطمئن شوید که روکش‌ها از قبل برای دفع لکه‌ها آماده شده‌اند.

یک راه میانی خوب یک مبل خاکستری یا مایل به رنگ است. هر دو به راحتی در هر طرح رنگی قابل استفاده هستند و به اندازه کافی تیره هستند تا لکه ها و علائم را پنهان کنند. با انتخاب پارچه مبلی جدید با بافت، علاقه خود را افزایش دهید و آن را با لوازم جانبی قابل تعویض و روشن، مانند کوسن ها و پرتاب های رنگارنگ تغییر دهید.

 • منابع:
  1. Sofa fabrics: 12 tips for choosing the best upholstery for your furniture
 • تبلیغات: 
  1. چای سیاه جایگزینی برای قهوه یا نوشیدنی های انرژی زا
  2. خواص آرد کیک کنجد سیاه خام برای کاربردهای غذایی
  3. با مصرف قارچ می توانید بیماری کیسه صفرای خود را درمان کنید
  4. کنجد ارده گیری دارای مقادیر زیادی استرهای لینولئیک است