استفاده از چسب آهن رازی در جراحی استخوانها

فلز در اطراف ما وجود دارد و در همه چیز از ماشین آلات بزرگ گرفته تا لوازم خانگی و اشیاء تزئینی استفاده می شود. چسب فلز راهی عالی برای اتصال فلز به فلز یا فلز به مواد دیگر است. برای اکثر موقعیت های روزمره و پروژه های ساده DIY، چسب آهن رازی یا چسب فلز بهترین راه حل است.

همه کسانی که با فلز کار می کنند، از کارگران فلزی و مکانیک گرفته تا جواهرسازان و علاقمندان، می دانند که چسباندن فلز نیاز به آماده سازی خوبی دارد.

بر خلاف کاغذ، چوب یا سایر مواد متخلخل، سطوح متراکم و صاف فلز می‌تواند در برابر بیشتر چسب‌های خانگی مقاومت کند و در نتیجه باعث اتصال ضعیف و اقلام آسیب دیده شود. اما چسب های فلزی می توانند این کار را انجام دهند!

چسب

کار با فلز می تواند چالش برانگیز باشد، اما تنها چیزی که لازم است چسب فلزی مناسب و مقداری آماده سازی است. انتخاب بهترین چسب برای فلز برای یک تناسب قوی ضروری است. چسب های فلزی به طور کلی به سه نوع چسب اپوکسی، پلی اورتان و چسب سوپر تقسیم می شوند.

چسب های اپوکسی چسب هایی با کارایی بالا هستند که اغلب در نجاری و نجاری یا برای مصارف خلاقانه تخصصی مانند ساخت جواهرات لباس استفاده می شوند.

این اقدامات نه تنها شامل چوب، بلکه فلز در برخی موارد مانند نرده، پایه میز یا دستگیره در می شود. اپوکسی ها در انواع مختلف با ویژگی های مختلف وجود دارند: انعطاف پذیر یا صلب، شفاف یا مات، تنظیم سریع یا آهسته. همچنین مقاومت بالایی در برابر حرارت و مواد شیمیایی دارند.